Dinsdag 26 november zijn Ria en Lenny op bezoek geweest bij een moedergroep in Papendrecht. De groep bestaat uit moeders welke een kind hebben met een lichaamlijke en/of geestelijke beperking. Gewapend met een aantal quilts gingen we op pad.
Er was een warm welkom voor ons en na het kopje koffie heeft Ria verteld wat Stichting Verdanda is en doet. De moeders vonden het hartverwarmend dat wij quilts zo maar weggeven aan deze doelgroep. Voor ons is dit inmiddels heel gewoon en we doen dit nog steeds met ontzettend veel plezier.
Nadat Ria over de Stichting verteld had hebben we alle meegebrachte quilts op een aantal tafels gelegd en konden de moeders een quilt voor hun kindje uitzoeken. De tijd vloog om, er zijn leuke quilts uitgekozen, o.a. deze geappliceerde boerderij quilt welke Lenie voor ons gemaakt heeft.
Inmiddels hebben de moeders die samen met hun kind een quilt wilden uitzoeken dit ook gedaan en we hopen dat alle kinderen er heel veel plezier van zullen hebben.